P.U.W. Akpol sp. z o.o. - sklepy dziecięce, dytrybutor artykułów dziecięcych
Adres:
Jaśkowa Dolina 84
80-286 Gdańsk

Szukasz najlepszego wózka dla swojej malucha? Wybierz BRITAX GO, zwycięzcę najnowszego testu wózków spacerowych przeprowadzonego przez niemiecką fundację Stiftung Warentest. Jako jedyny spośród 14 testowanych wózków, model BRITAX GO otrzymał ocenę dobrą.

Wśród najważniejszych kryteriów oceny, które wzięto pod uwagę w tegorocznym teście, znalazły się: funkcjonalność, poręczność, trwałość i obecność substancji szkodliwych. BRITAX GO – wielofunkcyjny wózek z dodatkową możliwością zamontowania gondoli i nosidełka, dzięki czemu jest odpowiedni dla dzieci od chwili narodzin do 3. roku życia – znalazł się w gronie 14 ocenianych przez Fundację produktów.

Najwyższą ocenę wózek marki BRITAX otrzymał za trwałość i bezpieczeństwo. Stwierdzono także, że wysokiej jakości gondola ma wystarczająco dużo miejsca i jest komfortowa dla dzieci w wieku do 5 miesięcy. Test potwierdził także, że wózek BRITAX GO wyróżnia się łatwością składania i rozkładania, co jest szczególnie ważne dla rodziców często podróżujących z dzieckiem. Bardzo pozytywnie oceniono również wysokość uchwytu i możliwość jego regulacji. Jedyne zastrzeżenie dotyczyło faktu, że siedzisko wózka nie ma możliwości płaskiego ustawienia w poziomie i braku regulacji długości podnóżka – warto jednak od razu zauważyć, że możliwe jest za to regulowanie jego położenia, co zapewnia dziecku komfort. Wpływa na niego również wielopozycyjny zagłówek.

Wózek BRITAX GO z gondolą jako jedyny finalnie został wyróżniony oceną dobrą, otrzymując notę 2,4 (w skali 0,5-5,5, gdzie 0,5 jest oceną najwyższą, a 5,5 najniższą) i tym samym został zwycięzcą najnowszego badania fundacji Stiftung Warentest.

Wózek BRITAX GO został zaprojektowany z myślą o rosnących dzieciach – wysoka pozycja gondoli wpływa na budowanie bliskości rodzica z dzieckiem, a niskie siedzisko rozwija jego niezależność i pozwala mu na poznawanie świata. Wózek daje się łatwo regulować i przekształcać – jego składanie jest bardzo łatwe, po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc bez problemu można go przewozić samochodem. Dodatkowo wózek wyposażony jest w odblaskowe paski 3M Scotchlite™, które zwiększają bezpieczeństwo po zmroku. Koła są lekkie i odporne na przebicia, dodatkowo obrotowe przednie koła posiadają możliwość blokady. To sprawia, że BRITAX GO jest wózkiem, który poradzi sobie na każdym terenie.

Produkty marki Britax to gwarancja najwyższej jakości – mówi Małgorzata Gromadzka, Brand Manager w firmie Akpol, która jest dystrybutorem produktów firmy Britax Römer w Polsce. – Cieszymy się, że mamy je w swojej ofercie i z czystym sumieniem polecamy je rodzicom, którzy kochają podróżować ze swoimi pociechami i cenią ich bezpieczeństwo – dodaje.

Fundacja Stiftung Warentest jest największą i najbardziej znaną organizacją konsumencką w Niemczech. Wraz z niezależnymi instytucjami badawczymi fundacja dokonuje losowych testów wózków spacerowych, które według niej są najpopularniejsze na niemieckim rynku. Poprzedni test odbył się we wrześniu 2009 r. Wyniki testu są dostępne, po wniesieniu opłaty, pod adresem: https://www.test.de/Kinderwagen-Nur-ein-Wagen-ueberzeugt-im-Test-4805700-0/.

Szczegółowe informacje na temat wózka BRITAX GO można znaleźć pod adresem:

http://www.britax-roemer.pl/wozki/britax-go/britax-go/.

 

 

Informacje na temat firmy Britax

 

Firma Britax to światowy lider i innowator w dziedzinie dziecięcej mobilności, a jej celem jest sprawienie, aby rodzinne podróżowanie stało się bezpieczniejsze i łatwiejsze przez cały okres przygody, jaką jest rodzicielstwo. Misją firmy specjalizującej się w tworzeniu pełnej oferty wysokiej jakości fotelików samochodowych, wózków dziecięcych, nosidełek dla niemowląt oraz akcesoriów spełniających potrzeby rodzin prowadzących nowoczesny tryb życia jest inspirowanie rodzin do podróżowania w sposób bardziej swobodny, zapewniający poczucie bezpieczeństwa oraz pewność stylu.

 

Firma Britax została założona w Wielkiej Brytanii w roku 1938 i początkowo koncentrowała się na produktach zapewniających bezpieczeństwo, takich jak pasy bezpieczeństwa dla dorosłych. W latach 60. ubiegłego wieku firma wprowadziła na rynek pierwszy dziecięcy fotelik samochodowy, natomiast w 1978 r. połączyła się ze swoim niemieckim odpowiednikiem o ugruntowanej pozycji, firmą Römer. Następnie w 2011 r. firma Britax przejęła niezwykle popularną markę produkującą wózki dziecięce typu Oudoor, BOB, oraz markę BRIO produkującą wózki dziecięce i motoryzacyjne elementy bezpieczeństwa w 2013 r.

 

 

Dodatkowych informacji udzielają:

PUW Akpol Sp. z o.o.

Małgorzata Gromadzka