P.U.W. Akpol sp. z o.o. - sklepy dziecięce, dytrybutor artykułów dziecięcych
Adres:
Jaśkowa Dolina 84
80-286 Gdańsk

Bo pomaganie jest modne…

I potrzebne! Niezwykle cieszymy się, że możemy wesprzeć akcję charytatywną „Modny Kalendarz” – projekt, w którym kobiety aktywne poświęcają swój czas na pomoc innym. Przy wsparciu marki Pilot, zajmującej się sprzedażą artykułów piśmiennych, powstał kalendarz charytatywny, którego cel jest niezwykle wyjątkowy. Środki z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na wsparcie i organizację warsztatów dla małych pacjentów Kliniki Rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka organizowanych przez akcję charytatywną BajkOLAndia.

 


Modny Kalendarz

Każda kolejna karta z miesiącem w kalendarzu, będzie w pełni przeznaczona dla jednego projektanta.

„12 godzin z dnia kobiety aktywnej…”
– to przewodnia myśl Modnego Kalendarza.

 

Modny Kalendarz

W ramach akcji odbyła się dwudniowa sesja zdjęciowa z udziałem Gwiazd w kreacjach polskich projektantów. Fotografie przedstawiają „modelki” zatrzymane w biegu – Zależało nam na uchwyceniu chwili z ich dnia codziennego tak, by każda aktywna kobieta odnalazła cząstkę siebie w sytuacjach z fotografii – powiedziała Aleksandra Mikołajczyk, twórczyni koncepcji projektu.

 

modny3

Projektanci, którzy wzięli udział w akcji to alfabetycznie: Bizuu, Iwona Kossmann, Joanna Klimas, Lidia Kalita, Lou Saints, MMC, Natalia Jaroszewska, Natasha Pavluchenko, Rina Cossack, Robert Kupisz, Teresa Kopias, Viola Piekut. Modelkami zostały Paulina Sykut Jeżyna, Marta Żmuda Trzebiatowska, Klaudia Halejcio, Julia Kuczyńska, Agata Załęcka, Aleksandra Mikołajczyk, Anna Jurksztowicz, Dorota Czaja, Grażyna Wolszczak, Marta Kielczyk, Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz Anna Popek. Dodatkowo, w ramach akcji, zostały nagrane materiały z Gwiazdami na temat ich działalności charytatywnej oraz making of z sesji zdjęciowej, które zostaną opublikowane na kanale YouTube projektu.

 

KUP MODNY KALENDARZ, WCHODZĄC NA STRONĘ
WWW.MODNYKALENDARZ.PL