P.U.W. Akpol sp. z o.o. - sklepy dziecięce, dytrybutor artykułów dziecięcych
Adres:
Jaśkowa Dolina 84
80-286 Gdańsk

Jeżeli planujesz rodzinę, jesteś w ciąży lub masz małe dzieci, to koniecznie musisz przyjść w dniach 19-21 czerwca na Dni Otwarte w Akpol Baby. Jesteśmy sklepem dziecięcym z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży dziecięcej. Oferujemy pełen zakres produktów potrzebnych do wychowywania dzieci od niemowlaka do przedszkolaka.

 

Dni Otwarte w Akpol Baby organizowane są w sklepach w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Płocku, Starogardzie Gdańskim, Elblągu oraz w trzech sklepach w Poznaniu. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 19-21 czerwca 2015 (więcej szczegółów na www.akpolbaby.pl ).

 

Z tej okazji w sklepach odbędzie się między innymi akcja pod tytułem „Rabatowe Szaleństwo”. Akcesoria do karmienia dzieci znanych marek takich jak Tommee Tippee, Canpol, NUK, Chicco, Philipps Avent można będzie zakupić z rabatem nawet do 20%. W super cenach będą łóżeczka a na foteliki samochodowe, wózki i meble przewidziany jest rabat 15%. Tego typu okazje są wartościowe zwłaszcza dla młodych rodziców lub oczekujących na narodziny dziecka.  Ponadto rabatem 20% zostaną objęte wszystkie zabawki i stroje kąpielowe, 15% zniżki na pościele dla dzieci firmy Kieczmerski Nakło i Przasnysz, atrakcyjne ceny bielizny dziecięcej Ewa Klucze, promocje na Pampersy i wiele innych okazji cenowych dla każdego dziecka i rodzica.

 

Oprócz atrakcyjnych rabatów Dni Otwarte będą świetną okazją do skorzystania z porad specjalistów, uczestnictwa w warsztatach (tylko sklep w Gdańsku) oraz konkursach z nagrodami. Odwiedzający sklepy będą mogli liczyć na wiele niespodzianek i upominków a dla najmłodszych będą organizowane zabawy oraz spotkania z ich ulubionymi postaciami z kreskówek jak Myszka Minnie czy Kaczor Donald.

 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia sklepów Akpol Baby i skorzystania z licznych promocji oraz atrakcji przygotowanych z okazji  Dni Otwartych 19-21 czerwca 2015.