P.U.W. Akpol sp. z o.o. - sklepy dziecięce, dytrybutor artykułów dziecięcych
Adres:
Jaśkowa Dolina 84
80-286 Gdańsk


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek:

Producent akcesoriów do karmienia dzieci i niemowląt nr 1 w Wielkiej Brytanii.


Więcej »
Zabawki edukacyjne, kładące nacisk na muzykę, sprzyjające prawidłowemu rozwojowi Twojego dziecka.


Więcej »
Produkty zaprojektowane dla Ciebie.


Więcej »
Foteliki, wózki i akcesoria z przeznaczeniem dla dzieci w okresie od niemowlaka do przedszkolaka.


Więcej »
Casualplay.


Więcej »Tommee Tippee. Intuicyjny i bliski naturze.

Miliony rodzin w Wielkiej Brytani dorastały na produktach marki tommee tippe, znanej od ponad 50 lat marce produkującej akcesoria do karmienia dzieci i niemowlaków. Tommee Tippee wspiera rodziców w ponad 30 krajach, ciesząc się ich zaufaniem od pokoleń.

www.tommeetippee.pl


Taf Toys. Zdrowy
i szczęśliwy rozwój.

Firma Taf Toys powstała w 1991 r. Naszym głównym celem jest tworzenie wyjątkowej i niezapomnianej linii zabawek rozwojowych.

www.taftoys.com


Nuna. Proste. Praktyczne. Stylowe.

Trzy słowa, którymi kierujemy się w życiu. Jeśli coś jest proste w użyciu, użyjesz tego. Jeśli na dodatek wygląda dobrze, wówczas to pokochasz. Nasze produkty wyprodukowane są w sposób bardzo przemyślany. Solidne materiały sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym testom w naszej branży i jeszcze większym wyzwaniom. Większość naszych produktów zaprojektowanych jest w sposób, który pozwala im rozsnąć wraz z Twoim dzieckiem, a to sprawia, że naszym produktom premium możesz zaufać na długie lata.

www.nuna.eu


Diono. Od niemowlaka do przedszkolaka.

Produkty Diono maja za zadanie zapewnić nie tylko bezpieczeństwo Twojego dziecka, ale również sprawić, by Twoje życie stało się łatwiejsze. Dla rosnących dzieci mamy foteliki w grupie 15-36kg, które można regulować odpowiednio do wysokości dziecka. Ulepszone materiały, jak pianka absorbująca energię czy extra głębokie boki zwiększają ochronę dziecka podczas uderzenia. Wózek Quantum posiada wiele zalet, które przypadną do gustu każdemu rodzicowi: koszyk na zakupy, gładkie prowadzenie i manewry wózkiem dzięki obrotowym kołom, łatwy w obsłudze i mały po złożeniu. Dodatkowo uwielbiane przez dzieci i rodziców praktyczne akcesoria do wózka, fotelika czy auta sprawiają, ze podróżowanie staje się łatwiejsze zarówno dla dziecka, jak i dorosłych.

www.dionopolska.pl


Casualplay.

www.casualplay.com

Platforma B2B


Współpraca z nami jest jeszcze szybsza dzięki platformie B2B. Otrzymasz natychmiastowy dostęp do naszej oferty oraz w łatwy i szybki sposób skomponujesz swoje zamówienie.
Jesteśmy regionalnym dystrybutorem marek:


Philips Avent logo